Jak wybrać firmę budowlaną ? – 12 czynników na które trzeba zwrócić uwagę cz. 2

Robotnicy_budowlani_2Ten wpis jest kontynuacją pierwszej części w której zostało opisanych 6 czynników na które trzeba zwrócić uwagę wybierając firmę budowlaną. Wyróżnić możemy dodatkowo następujące kroki:

7. Stała kadra pracownicza

Jeżeli wykonawca świadczący usługi remontowo-budowlane często zmienia pracowników może to wpłynąć znacząco na jakość wykonywanych prac oraz czas ich ukończenia. Firma COSTA posiada wykwalifikowaną kadrę sprawdzonych doświadczonych pracowników.

8. Referencje

Na początku rozmów z ekipą budowlaną warto sprawdzić referencje wynikające z poprzednio wykonanych prac wystawione przez zadowolonych klientów. Na stronie firmy COSTA otrzymane referencje można znaleźć tutaj.

9. Doradztwo

Klient nie musi znać się na pracach wykończeniowych. Wykonawca powinien omówić praktyczność i koszt planowanych robót oraz zawsze służyć radą techniczną.

10. Doświadczenie

Wybierajmy doświadczonych wykonawców czyli takich, którzy długo istnieją na rynku. Prace budowlane wykonywane są wtedy zgodnie z planem i bez zbędnych poprawek.

Firma budowlana COSTA jest na rynku nieprzerwanie od 1991 r. Prace budowlane obejmują głównie rejon Wałbrzycha, Świebodzic i okolic.

11. Rachunek / Faktura za usługę

Jeżeli mamy możliwość otrzymania rachunku lub faktury jest to również sygnał, że mamy do czynienia z konkretnym wykonawcą.

12. Katalogi www

Strony internetowe na których skatalogowani są różni wykonawcy. Można się skontaktować z daną firmą lub zostawić ogłoszenie o poszukiwaniu ekipy budowlanej do danego typu robót. Firmy mogą same zgłosić się do inwestora i przedstawić swoją ofertę.

Dobra ekipa budowlana jest wszechstronna potrafi budować w wielu technologiach i proponuje ciekawe rozwiązania. Wykorzystując swoje doświadczenie potrafi dzielić się swoją wiedzą z inwestorem zawsze służąc radą techniczną.

Dobrze wybrany wykonawca pozwala na komfort psychiczny w trakcie robót budowlanych i gwarantuje zadowolenie z dobrze wykonanej usługi.

Posted in Firma budowlana and tagged .